ورود کاربران
پست الکترونیکی :
کلمه عبور :


هر شرکت کننده می تواند تا 5 عکس در هر بخش (بخش عمومی و موضوعی) به مسابقه ارسال نمایند.  

ارسال عکس بصورت آپلود از طریق لینک ویژه در سایت رسمی مسابقه انجام خواهد شد. ارسال عکس بصورت پستی، ‌تحویل حضوری و ارسال ایمیل قابل قبول نخواهد بود.

درج اطلاعات مربوط به هر عکس شامل عنوان و موضوع عکس و تاریخ عکسبرداری، الزامی است (در هنگام آپلود نمودن عکس، فیلدهای مربوطه نیز کامل شود)

عکس ها فقط بصورت فایل (دیجیتال) و در قالب JPG قابل پذیرش هستند.

ارسال عکس چاپ شده یا پرینت مجاز نیست اما ارسال فایل اسکن شده از روی نگاتیو یا عکس مجاز است.

اندازه فایل عکس بیشتر از 7 مگابایت نباشد. طول ضلع بزرگ عکس باید از 3000 پیکسل به بالا باشد. عکاسانی که در بین 10 نفر برگزیده قرار خواهند گرفت باید فایل اصلی عکس خود را در نهایت اندازه و کیفیت موجود و بدون هرگونه ویرایش ارسال نمایند،‌ در غیر اینصورت مقام خود را از دست خواهند داد و نفر بعد جایگزین ایشان خواهد شد.

هیچ گونه ویرایش،‌ مونتاژ و تغییر گرافیکی در عکس پذیرفته نیست. ویرایش تنها در حد کراپ از فایل اولیه و اصلاح نور و کنتراست در حد معمول، مجاز است.

ثبت هر گونه متن، ‌عدد، لوگو یا واترمارک بر روی عکس موجب حذف عکس از مسابقه خواهد شد.

عکس هایی که پیش از این در مسابقات بین المللی برنده جایزه شده باشند نمی توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

آخرین مهلت ارسال عکس: ساعت 24 روز 15 دی ماه 1392 به وقت تهران، اعلام نتایج اولیه به نفرات برگزیده و به صورت خصوصی: 15 بهمن ماه 1392، اعلام نتایج نهایی به صورت عمومی در روز نخست کنگره و در مراسم افتتاحیه.

شرکت کننده در این مسابقه به سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور اختیار می دهد که از عکس های ارسالی با ذکر نام عکاس، در انتشارات و مدیای گوناگون خود استفاده نماید.

 

شرکت در مسابقه به معنای پذیرفتن تمامی قوانین آن است.

 

تاریخ درج : سه شنبه 19 آذر 1392
تعداد بازديد از اين صفحه : 5180
آخرين تاريخ بازديد :21 مهر 1397  17:55
Copyright 2010 GSI Congress
انتخاب وب سایت مورد نظر :